Eskişehir özel servis

Fenni Muayeneye Hazırlık

Eskişehir özel servis Orçun M Power, fenni muayene esnasında bir problem yaşamadan aracınızın tek seferde muayeneyi atlatabilmesi için gereken tüm hazırlıkları gerçekleştirmektedir. Ayrıca eskiyen, yıpranmış.e arıza çıkarma eğilimi olan parçalar da servisimiz tarafından değiştirilir.   Uzun ömürlü bir motor kullanımı için gereken tüm bakımlar, arıza tespiti için gerekli ekipmanlar.

Devamı

Klima Gazı Dolumu

Eskişehir.l;zel oto servis Orçun M Power, yaz-kış sürüş konforunu sağlayan klimaların doğru çalışması için gerekli olan gaz dolumunu sağlamaktadır. Gazı eksilen klimalar zamanla görevini yerine getiremez hale gelir ve fazladan enerji tüketir. Bu duruma kısa sürede müdahale etmek gerekir.   BMW, Mercedes, Land Rower, Mini, Ford, Tofaş , Chery, Audi marka araçlarınız için aradığınız Eskişehir.

Devamı

Oto Servis

Eskişehir özel servis olarak hizmet veren.un M Power, uygun fiyatları, kaliteli hizmeti ile oto servis arayışına son vermenizi sağlayacak. Eskişehir özel oto servis olarak gelen tüm araçlar ücretsiz kontrol alanımıza getirilerek incelenir, tespit edilen arıza bildirilir ve ekibimiz çalışmalara başlar.   Motor veya mekanik ile ilgili arızalar, periyodik bakım, fenni muayene öncesi bakım işlemlerinin tamamında.

Devamı